Blue Solutions įžvalgos CIO Applications žurnale.

CIOApplications - tai IT vadovams skirtas technologijų žurnalas, leidžiamas Silicio slėnyje tiek spausdinta, tiek elektronine forma. Atskira šio žurnalo redakcija skirta Europai, kur yra virš 48 000 šio žurnalo prenumeratorių, daugiausiai Vokietijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Italijoje.

Kasmet leidžiamuose žurnaluose skelbiamos geriausios idėjos bei įžvalgos atskirų verslo valdymo sistemų srityse.

Žurnalą leidžiančių  ekspertų senatas atrenka įmones ir kviečia jas pateikti savo sėkmės istorijas bei įžvalgas. Nesame informuoti, kuo konkrečiai šįmet sudominome CIOApplications ekspertus, galbūt netradiciniu požiūriu ar požiūriu iš „kitos pusės“, jog buvome pakviesti pateikti savo įžvalgas.

Blue Solutions straipsnis apie skirtingų platformų naudojimo „nematomas puses“, pavadintas The Dark Side of the Moon, žurnalo ekspertų buvo atrinktas ir paskelbtas TOP 10 Microsoft Dynamics partners 2020 Europe skiltyje.

Šiuo metu straipsnis jau publikuojamas elektroninėje žurnalo versijoje, jį perskaityti galite paspaudę šią nuorodą The Dark Side of the Moon.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad buvome pastebėti CIOApplications žurnalo ekspertų ir įvertinti skambiu TOP 10 Microsoft Dynamics partners 2020 Europe  titulu.