Laisvi ir atsakingi

Laisvė einanti išvien su atsakomybe – tai mūsų komandos idealas, kurio simboliu pasirinkome dramblį. Tai stambus, laisvas, tačiau labai jautrus gyvūnas. Įdomu tai, kad jis pajaučia net slyvą po savo koja ir jos nesumina. Jis atsakingas.

Ką mes suteikiame?

Didžiuojamės subūrę stiprią profesionalų komandą, noriai besidalinančią sukaupta patirtimi. Rūpinamės, kad kiekvieno darbuotojo ir profesinis, ir asmeninis tobulėjimas būtų kasdienis procesas. Suteikiame galimybę tinkamai išnaudoti turimas kompetencijas, įgyti naujų žinių ir įgūdžių dirbant komandose ir mokymų metu.

Nuolatinis profesinis ir asmeninis augimas, grįžtamasis ryšys užtikrina, kad Jūsų žinios ir gebėjimai visada atitiks greitai kintančius aplinkos poreikius.

Laisvė ir atsakomybė mūsų darbe yra neatskiriamai susijusios.

Suteikiame laisvę veikti, savarankiškai priimti sprendimus, atvirai išsakyti savo nuomonę ir pažiūras. Džiaugiamės darbuotojų iniciatyvomis, netradiciniu požiūriu, suteikiančiais vertės įmonei ir klientams.

Prisiimame atsakomybę už savo veiksmus, sprendimus ir įsipareigojimus ir prieš kolegas, ir prieš klientus.

Suteikiame puikią terpę Jūsų kūrybiškumui skleistis. Kūrybiškumą savo darbe suprantame kaip lankstumą, gebėjimą ir norą pažvelgti į situacijas bei sprendimus kitaip. Originalios idėjos, neįprasti pasiūlymai bei įžvalgos vertinami ir įgyvendinami.

Mūsų bendras laisvalaikis

Savo komandą išties mėgstame ir leidžiame laiką drauge:

  • Keliaujame dviračiais
  • Plaukiame baidarėmis
  • Kepame Užgavėnių blynus
  • Mėgaujamės sušiais Sakurų parke
  • Švenčiame „Beaujolais” gimtadienį
  • Vasaros pradžioje vadovas Algimantas visai komandai ruošia...šaltibarščius!

    Norėtum dirbti drauge? Parašyk mums!