Vertės kūrimas, kaip mąstymo būdas

Įmonę UAB "Blue solutions“ 2009.11.24 įsteigė 28 patyrę IT ir procesų valdymo specialistai. “Blue solutions“ verslo idėja remiasi ne IT sistemų pardavimais, o vertės klientui kūrimu. Ši vertė kuriama informacinių technologijų pagalba optimizuojant kliento įmonės veiklos procesus ir teikiant aukščiausios kokybės paslaugas. Orientuodamasi į kokybę ir ilgalaikius santykius su klientais,“Blue solutions" nuo pat savo veiklos pradžios atsisakė paslėptų kaštų pardavimų strategijos, dažnai pasitaikančios IT rinkoje. Giliu bedrovės įsitikinimu, valdymo inovacijų paklausa kyla iš investicijų grąžos logikos, o pastaroji remiasi ne kaina, o kainos ir už ją gaunamos vertės santykiu laike.

 

Vykdydama plėtrą, įmonė „Blue solutions“ 2010 m. spalio mėn. 1 d. perėmė UAB Baltic Amadeus“ MS Dynamics AX sistemos diegėjų padalinį. Šiuo metu įmonėje jau dirba 45 darbuotojai. Tai - projektų vadovai, konsultantai, techniniai konsultantai bei programuotojai. "Blue solutions" komanda suburta tik iš aukščiausios kvalifikacijos patyrusių darbuotojų, daugelį metų dirbusių su Damgaard, Navision, Microsoft Dynamics produktais, turinčių ilgalaikę patirtį įgyvendinant sudėtingus didelės apimties projektus įvairiose pramonės šakose Lietuvoje bei užsienyje.

Blue Solutions

todėl, kad ieškome ir randame sprendimus, kurie suteikia mūsų klientams ir partneriams komfortą ir ramybę, kad visi jų verslo sprendimai yra patikimose rankose ir jiems negresia jokios audros bei netikėtumai.

Blue Solutions 

todėl, kad norime galvoti ir dirbti „kitaip“, būti savo klientams partneriais, įvertinančiais ir patariančiais, kaip geriau pasielgti vienu ar kitu atveju, diskutuoti, atnešti gerąją IT patirtį ir padėti kartu spręsti problemas.

Blue Solutions

siekis yra informacijos valdymą padaryti klientui patogų, prasmingą, nukreiptą į geresnių veiklos rezultatų pasiekimą. Dirbsime visose srityse, kur matysime informacijos valdymo spragas, kur pajusime savo kompetencijos pritaikymo galimybes, kartu su klientais panaudodami savo žinias jų poreikiams įgyvendinti, jų veiklos plėtrai.

Mes garantuojame savo partneriams ir klientams profesionalumą, partnerystę ir stiprią, patyrusią komandą.

Profesionalumas

Ugdydami darbuotojų komandą, kaupdami žinias, akcentuojame profesionalumą. Stengiamės, kad klientams būtų suteiktos profesionalios žinios, galinčios optimizuoti įmonės ar įstaigos valdymą, suteikiančios inovatyvų postūmį, skatinančios augti ir tobulėti. Siekiame, kad savo klientams ir partneriams taptume vedliais, anksčiau ir giliau sužinančiais informaciją, ją paverčiančiais idėjomis ir jas pritaikančiais klientų poreikiams. Kai klientui kyla idėjų, mes turime jau žinoti, kaip jas realizuoti geriausiu būdu.

Partnerystė

Įmonės vykdo savo verslą, kurį geriausiai suvokia, jaučia, gali valdyti ir optimizuoti. Informacinių technologijų (IT) teikiamos galimybės padeda verslą daryti sėkmingesnį. Tačiau, jos nėra pagrindinio verslo dalis, tai yra, nors ir svarbios, bet tai - tik pagalbinės priemonės. Įmonės dažnai neturi nei resursų, nei žinių aukštu lygiu prižiūrėti IT sistemas. Mes siekiame užpildyti visas spragas, susijusias su IT, įmonėse. Formuojame savo partnerių tinklą taip, kad užtikrintume pilną paslaugų spektrą, atsakymą į visus klausimus savo klientams. Taip pat siekiame tapti partneriais ir savo klientams, kartu pritaikyti mūsų žinias ir jų poreikius tobulesniems sprendimams kurti. Ilgalaikė partnerystė, grįsta profesionalumu ir abipuse nauda, yra mūsų prioritetas.

Komanda

"Blue solutions“ darbuotojai yra komanda, jaučianti vienas kito petį. Tai žmonės, kurie skleidžia partnerystės dvasią ir yra labai atsidavę tam, ką jie veikia. Kliento sėkmė yra visų mūsų siekis. Džiaugiamės galėdami dirbti su plačių galimybių produktais tokiame kolektyve, visi kartu ieškodami naujų kelių, naujų sprendimų, juos pateikdami klientams. Darbas ir laisvalaikis kartu mums yra geresnio darbo rezultato prielaida. Komandos formavimas, įdomaus ir reikalingo darbo bei jo priemonių užtikrinimas yra vienas svarbiausių mūsų požiūrio aspektų.

 

Mes didžiuojamės, kad per ilgus patirties metus turime tokius puikius klientus ir partnerius, kurie mus pažįsta, vertina ir gerbia.

 

Taip pat mes dėkojame savo konkurentams, kuriuos dažnai skatiname tapti partneriais, jie mums neleidžia užsnūsti, verčia judėti į priekį kuo sėkmingiau.

 

Šiuo metu pas mus dirba 43 darbuotojai, kurių didžioji dalis yra IT profesionalai.

Mūsų spalvos -   ir  

 

Ar jus sudomino „Blue solutions“ ir norite daugiau informacijos? Aplankykite kitas mūsų svetainės skiltis arba atvykite pas mus čia.