Susisiekite su mumis

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Įmonė / Įstaiga

Žinutė*

* užpildyti būtina.

 

Naudodami Blue Solutions sukurtą Qlikview BLUEs Finance Sight aplikaciją, jūs galite bet kada turėti visus jums reikalingus finansinius duomenis, rodiklius bei ataskaitas nesvarbu kur bebūtumėte.  

 

 

Finansinių duomenų BLUEs QV Finance Sight aplikacijoje apibendrinami/agreguojami faktiniai ir biudžetiniai didžiosios knygos duomenys, formuojamas aprašytas ataskaitų bei finansinių rodiklių paketas. Aplikacijos diegimo metu individualiai aptariame ir suderiname startinį paketo turinį bei apimtį, atsižvelgdami į pageidavimus bei veiklos specifiką. Po to finansų analitikos paketas gali būti lengvai plečiamas jau pačių aplikacijos vartotojų, o jei to nenorėsite daryti patys – mes siūlome savo  pagalbą.

 

Finansinių duomenų analitikai siūlome:

  • Esminius finansinius rodiklius;
  • Finansines ataskaitas (pvz., pelnas/nuostolis; balansas; pinigų srautai; ataskaitos bankams, valdybai, vertybinių popierių biržai ir pan.);
  • Finansinius rodiklius (galėsite pateikti savo pageidaujamų rodiklių sąrašą arba galėsime pasiūlyti mes);
  • Skirtingų laikotarpių finansinių rodiklių/ ataskaitų palyginimą bei dinamiką;
  • Faktinių ir biudžetinių duomenų palyginimą;
  • Mokėtinų bei gautinų sumų analitiką;
  • Detalius finansinius didžiosios knygos duomenis.

Finansinius rodiklius galima skleisti detaliau, pasiekti įvairius detalumo lygius iki pat pirminės didžiosios knygos  operacijos.  Tokiu būdu randamas tiesioginis vieno ar kito reiškinio priežastingumas. Finansinius rodiklius galima “pjaustyti“ pagal apskaitoje naudojamas finansines dimensijas ar kitus požymius.

 

Didelis privalumas, kad ši finansų analitikos aplikacija veikia ir mobiliuose įrenginiuose. Sprendimams svarbūs duomenys jus pasieks nepriklausomai ar Jūs dirbate ofise, ar esate verslo susitikimuose, ar komandiruotėse – visada užtikinamas ypatingas operatyvumas.

 

Nors BLUEs QV Finance Sight aplikacija visų pirma skirta finansininkams ar finansų analitikams, bet įmonės vadovai, valdybos nariai čia taip pat gali matyti jiems aktualius rodiklius, leidžiančius ne tik stebėti situaciją įmonėje, bet ir visuomet turėti po ranka sprendimų priėmimui reikalingą informaciją.

 

 

Ypatingas šios aplikacijos privalumas, jog ja paprasta ir lengva naudotis visiems. Tam, kad galėtumėte naudotis įdiegta Qlikview BLUEs Finansų analitikos aplikacija, nereikalingas joks išankstinis pasirengimas ar specialūs mokymai.

 

Šia aplikacija jūs galėsite pradėti naudotis jau po 3 dienų, jei naudojate verslo valdymo sistemą MS Dynamics AX; po savaitės ar, vėliausiai, dviejų, jei naudojate bet kokią kitą verslo valdymo sistemą.

 

Jūs tai galite turėti per keletą dienų.