Susisiekite su mumis

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Įmonė / Įstaiga

Žinutė*

* užpildyti būtina.

Qlikview galimybes papildantis įrankis NPrinting – tai pažangiausia šiuo metu rinkoje esanti aplikacija, skirta ataskaitų generavimui bei jų rengimo bei  pateikimo tvarkaraščio sudarymui ir vykdymui.  Naudodami šį produktą galėsite greitai formuoti ir keisti ataskaitų parengimą, atnaujinti ataskaitas atsinaujinus duomenims,  bei platinti jas tam, kam reikia ir kada reikia. Būsite tikri, jog reikiama informacija pasieks reikiamą žmogų, reikiamu laiku.
 
Kodėl verta rinktis NPrinting ?
 
Nuo analizės iki veiksmų – vienu mygtuko paspaudimu
Produkto pagalba galėsite paprasčiausiu „drag-and-drop“ principu greitai ir lengvai kurti ataskaitų formavimo bei sklaidos sprendimus, ataskaitų pateikimui naudodami Qlikview lenteles, diagramas ar objektus bei Microsoft Excel, Word, PowerPoint ir HTML formatus. Galėsite nustatyti ataskaitų sklaidos vartotojams tvarkaraštį, arba leisite vartotojams patiems tai daryti pagal asmeninius poreikius. NPrinting intuityvi sąsaja leis  vartotojams įdiegti ir paleisti ataskaitų tvarkaraštį per kelias valandas. Po trumpų mokymų, per kelias dienas lengvai sukursite ir visos įmonės ataskaitų formavimo ir paskirstymo tvarkaraštį.
 
Savalaikė informacija reikiamam žmogui
NPrinting suteiks galimybę pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį siųsti reikiamą informaciją reikiamam žmogui.
Jūs visada žinosite, jog reikiama informacija bus paskirstyta atitinkamais kanalais, atitinkamu laiku, nes vartotojus galėsite susieti pagal atitinkamus filtrus, pvz.: el. adresas, direktorija, skyrius, vartotojų ID  ir t.t. Ataskaitos galės būti perduodamos el. paštu, išsaugotos atitinkamoje vartotojo direktorijoje arba publikuojamos įmonės internetinėje svetainėje. Yra galimybė nustatyti, jog ataskaita būtų formuojama tik tuomet, kai duomenys atitinka specialias sąlygas. Maksimaliam saugumui užtikrinti, galima nustatyti, jog platinamos ataskaitos būtų koduojamos.
 
Išnaudokite turimą įdirbį
Norėdami panaudoti jau turimą patirtį ir įdirbį, galite panaudoti anksčiau sukurtus Word, Excel ir PowerPoint ataskaitų šablonus. Pasinaudodami Qlikview turimu įdirbiu bei parengtais šablonais, siųskite Qlikview ataskaitas  reikiamiems vartotojams PDF arba paveikslėlio formatu. Vartotojų teises lengvai valdysite vartotojus importuodami iš LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) arba Excel‘io ar tekstinių failų.
  
Mūsų misija – Jūsų sėkmė
Mūsų misija yra sukurti intuityvius ir puikiai parengtus informacijos valdymo sprendimus. Mes žinome, jog mūsų vartotojai vis dažniau susiduria su iššūkiais, kaip patenkinti reikliausių vartotojų poreikius, susijusius su stipriai augančiu pasiekiamos informacijos kiekiu.  Tam tikslui mes bendraujame su gamintojais, kurie nuolat plečia produkto funkcionalumą bei stabilumą. Norėdami sukurti tobulai Jūsų poreikius tenkinantį produktą, jie nuolat dirba kartu su vis didėjančiu pasauliniu partnerių tinklu, kurį dabar sudaro daugiau nei 50 prestižinių kompanijų.